AplikacionAplikacion

rreth neshrreth nesh

E themeluar në Guangdong të Kinës që nga viti 2014, Jiehua Power Equipment Co., Ltd. ofron gjenerator OEM me cilësi të lartë me ekip të sofistikuar R&D dhe ekip të tregtisë së jashtme që kultivohet thellësisht në industrinë e gjeneratorëve për vite me rradhë.

Ne ofrojmë raport testimi i cili përputhet me CE, ISO9001:2008 Facility e Certifikuar

Gjeneratori ynë fiton reputacion të lartë në treg me shërbime të shkëlqyera ndaj klientit dhe çmime konkurruese.

Vizioni ynë është të bëhemi furnizuesi dhe partneri i klasit të parë në industrinë e gjeneratorëve dhe gjeneratorëve.

Zgjidhni Jiehua Power Equipment Co., Ltd., zgjidhni besueshmërinë dhe cilësinë e shkëlqyer.

Mirë se vini të na kontaktoni lirisht dhe do të jeni të mirëpritur ngrohtësisht!

kompania_intr_ico

Produkte të veçuaraProdukte të veçuara

lajmet e funditlajmet e fundit

 • lajme_img
 • lajme_img
 • lajme_img
 • lajme_img
 • lajme_img
 • Njohuri paralele të grupit të gjeneratorit të energjisë (2)

  Çfarë duhet të kihet parasysh kur paralelizohen pothuajse sinkronizimet e koleksioneve të gjeneratorëve?Lidhja pothuajse e njëkohshme është një procedurë praktike.Nëse operacioni është i qetë ose ndryshe ka një partneritet të madh me përvojën e operatorit.Në...

 • Funksionet e gjeneratorit të magnetit të përhershëm të palosshëm

  Struktura 1: Kuadri identik i fushës magnetike;rrotulluesi është bërë nga përhapja dhe shtypja, dhe në të është instaluar një magnet afatgjatë, i cili ka fuqi të madhe, peshë të lehtë, sasi të vogël, kompani dhe gjithashtu strukturë të përgjithshme të besueshme, si dhe ...

 • Gjenerator magnet i përhershëm-2

  Dallimi më domethënës midis një gjeneratori magnetik të pakthyeshëm dhe një gjeneratori ngacmues është se fusha e tij elektromagnetike e ngacmimit prodhohet nga magnet afatgjatë.Magnetët e pakthyeshëm janë njëkohësisht një burim magnetik dhe një pjesë e rëndësishme e...

 • Gjenerator magnet i përhershëm

  Në motorët elektrikë DC të sotëm, metoda e ngacmimit që përdor rrymën DC për të gjeneruar fushën kryesore post elektromagnetike quhet ngacmim aktual;nëse përdoret një magnet i pakthyeshëm për të zëvendësuar ngacmimin ekzistues për të prodhuar ...

 • Si të zgjidhni gjeneratorin e duhur me naftë

  Kur blejnë komplete gjeneratorësh me naftë, klientët zakonisht hutojnë se sa të mëdha janë koleksionet e gjeneratorëve me naftë?Pa dyshim, kur blini koleksione të gjeneratorëve me naftë, zgjedhja e fuqisë së kompleteve të gjeneratorëve me naftë është vërtet kritike.Duke zgjedhur një...