Certifikata CE Gjenerator portativ për përdorim të jashtëm të benzinës me rrota dhe dorezë

Përshkrim i shkurtër:

· Dizajni i avancuar i inverterit me kornizë të hapur: 30% më i qetë dhe 25% më i lehtë se një gjenerator tradicional 8500 vat, plus ky inverter prodhon vetëm fuqi të pastër dhe "Modaliteti i ekonomisë" kursen karburantin

· Fillimi elektrik: Fillimi i përshtatshëm me butonin elektrik përfshin një bateri

· Teknologjia e qetë dhe koha e zgjatur e funksionimit: 76 dBA është e shkëlqyeshme për projektin tuaj të ardhshëm ose rezervimin e shtëpisë, me 9000 vat fillestare dhe 8500 vat funksionimi për deri në 12 orë kohë pune me benzinë

· Inteligjenca: Monitoroni me lehtësi tensionin, frekuencën dhe orët e punës.Përdorni një leckë të lagur për të pastruar sipërfaqet e jashtme të gjeneratorit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

a

Detajet e produktit

· Dizajni i avancuar i inverterit me kornizë të hapur: 30% më i qetë dhe 25% më i lehtë se një gjenerator tradicional 8500 vat, plus ky inverter prodhon vetëm fuqi të pastër dhe "Modaliteti i ekonomisë" kursen karburantin

· Fillimi elektrik: Fillimi i përshtatshëm me butonin elektrik përfshin një bateri

· Teknologjia e qetë dhe koha e zgjatur e funksionimit: 76 dBA është e shkëlqyeshme për projektin tuaj të ardhshëm ose rezervimin e shtëpisë, me 9000 vat fillestare dhe 8500 vat funksionimi për deri në 12 orë kohë pune me benzinë

· Inteligjenca: Monitoroni me lehtësi tensionin, frekuencën dhe orët e punës.Përdorni një leckë të lagur për të pastruar sipërfaqet e jashtme të gjeneratorit

Analiza e funksionit

SC12000iF_7

Parametrat e produktit

Model SC12000iF
Frekuenca 50 Hz / 60 Hz
Fuqi e vlerësuar 8500 W
Fuqia maksimale 9000 W
Tensioni AC 120V/240V
Fillimi i sistemit Tërheqje/E-start
Kapaciteti i karburantit 40L
Koha e funksionimit (50%-100% ngarkesë) 6-12 orë
Modeli i motorit SC460
Niveli i zhurmës (@1/4 ngarkesë, 7 m) 76dB
Dimensionet 710x536x630mm
Pesha neto 83 kg

1,100% TELI BAKKRI Fuqia e plotë, jetë e gjatë.
2.MË SHUMË MUFER HESHTJE Zhurmë e ulët në 76db nga 7m.
3.KONVERSIMI I FREKUENCAVE Frekuenca e vlerësuar 50Hz, dalje DC 12V/5A, Zbatueshmëri e fortë.
4.ME ÇELIK DHE DORANË E lehtë për t'u lëvizur me çeliqe dhe dorezë.Pesha neto: 83 kg, rezervuari i karburantit: 15 L Madhësia: 710x536x630 mm

Avantazhi i Kompanisë

b

Ne përdorim procedura rigoroze dhe të plota për të siguruar që produkti përfundimtar të jetë i kualifikuar dhe të tejkalojë pritshmëritë e përdoruesve tanë

Certifikata

hdht

FAQ

1.Kush jemi ne?

Ne jemi të vendosur në Guangdong, Kinë, duke filluar nga viti 2021, shesim në Amerikën e Veriut (20.00%), Evropën Lindore (20.00%), Amerikën e Jugut (15.00%), Afrikë (10.00%), Azinë Juglindore (5.00%), Evropën Perëndimore (5.00%), Amerika Qendrore (5.00%), Evropa Veriore (5.00%), Evropa Jugore (5.00%), Azia Jugore (5.00%), Azia Lindore (3.00%), Oqeani (2.00%).Në zyrën tonë janë gjithsej rreth 15-30 persona.

2.Si mund të garantojmë cilësi?

Gjithmonë një mostër para-prodhimi përpara prodhimit në masë;

Gjithmonë Inspektimi përfundimtar përpara dërgesës;

3.Çfarë shërbimesh mund të ofrojmë?

Pranoni kushtet e dorëzimit: FOB, CFR, CIF, EXW;

Metodat e pranuara të pagesës: Transfertë bankare, kartë krediti, PayPal, Western Union, Cash;

Gjuhët: anglisht, kinezisht, spanjisht, japonisht, portugalisht, gjermanisht, arabisht, frëngjisht, rusisht, koreanisht, hindu, italisht

4.Si e bëni biznesin tonë marrëdhënie afatgjatë dhe të mirë?

Ne mbajmë cilësi të mirë dhe çmim konkurrues për të siguruar që klientët tanë të përfitojnë;

Ne e respektojmë çdo klient si mikun tonë dhe sinqerisht bëjmë biznes dhe miqësi me ta, pa marrë parasysh se nga vijnë.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni